Výběr banky - získejte správné informace


Každý z nás se průběžně dostává do situace, kdy přemýšlí, co dělají jeho vydělané a ušetřené peníze, zda je má uložené tak, aby o ně nepřicházel a ještě k tomu za to neplatil. Není jiná možnost, co s penězi, která bude výhodnější. Na tyto otázky se pro Vás na portálu Vyberbanky.cz snažíme získat kvalitní odpovědi. Chápeme, že orientovat se v nabídkách finančních institucí je obtížné, a proto nabízíme informační servis nejpoptávanějších produktů - účty, spořící účet a za pomoci sesterského webu Vyberhypoteky.cz i hypoteční úvěr apod.

 

Finanční instituce a nejen banky klienty přímo atakují seznamem nových a nových marketingových pojmů, kterým kolikrát nerozumí ani odborník, množstvím krátkodobých akcí a slev. Na portálu Vyberbanky.cz  Vám vycházíme vstříc a najdete zde jen to nejpodstatnější. No, a pokud to náhodou nenajdete, napište nám a my Vám odpovíme.

 

Pamatujte, že stejně jako u hypoték není nejdůležitější úrok, i například účet zdarma není nejlevnější!

Pomůžeme Vám například zajistit spořící účet s úrokem 2,55%, termínovaný účet s výpovědí 3 měsíce za 3,07%, nebo hypotéku od 1,78%.

 

V rámci zkvalitňování služeb nabízí portál Vyberbanky.cz nejen přehled aktuálních sazeb úrokových lístků, ale také zde najdete tématické články, krátké zprávy, a v neposlední řadě i žebříček českých bank tak, jak jsou s nimi spokojení jejich klienti. Web VyberBanky.cz naleznete i na Facebooku www.facebook.com/vyberbanky

 

Radim Fichtner
Hypoteční a finanční specialista
Mobil:  +420 725 600 873
Web:     www.hypodilna.cz
e-mail:  fichtner@hypodilna.cz

Partneři
Výběr Hypotéky.cz
Reality Dílna.cz
Výběr Banky.cz