Doporučují násAlena Blažková

19.07.2013
dsa

Tímto bychom rádi poděkovali panu Fichtnerovi za jeho fundovanou a profesionální pomoc s řešením hypotéčního úvěru. Naše situace nebyla úplně běžná a vyžadovala zvážení možností a namodelování více variant. V tom nám vyšel vždy ochotně vstříc. Obecně veškerá komunikace byla naprosto ukázková a na profesionální i když velice přátelské úrovni. Vše co jsme si dohodli a pan Fichtner slíbil tak i splnil. Také nám dokázal srazit původně nabízenou úrokovou sazbu, což rozhodně potěší. Jelikož otázka našeho bydlení není stále ještě úplně vyřešená, těšíme se na další spolupráci s panem a vám ho můžeme jen vřele doporučit.

Petr Pešula

08.12.2012
dsa

Na počátku jsem byl ještě stále nedůvěřivý k poradcům a moc jsem nedoufal v úspěšný závěr, nicméně naprosto profesionální a přitom lidský přístup, slušnost a ochota mě přesvědčily o tom, že jsem se tentokrát mýlil a mezi finančními poradci také poradci s velkým "P". S Přehledem, Profesionalitou, Příjemný a Potřebný. Všechny navržené změny mi přinesly profit a potřebný klid. V Hypodílně Vám dokáží doslova otevřít oči.

 

Karel Novotný

30.10.2012
dsa

Hypodílnu.cz mohu vřele doporučit. Pan Fichtner nám pomohl se orientovat a vyjednat výhodné podmínky hypotéky pro koupi našeho domu. Také nám následně pomohl s pojištěním. 

Partneři
Výběr Hypotéky.cz
Reality Dílna.cz
Výběr Banky.cz