Každý z nás se průběžně dostává do situace, kdy přemýšlí, co dělají jeho vydělané a ušetřené peníze, zda je má uložené tak, aby o ně nepřicházel a ještě k tomu za to neplatil. Není jiná možnost, co s penězi, která bude výhodnější. Na tyto otázky se pro vás na portálu Vyberbanky.cz snažíme získat kvalitní odpovědi. Chápeme, že orientovat se v nabídkách finančních institucí je obtížné, a proto nabízíme informační servis nejpoptávanějších produktů – účty, spořící účty, a za pomoci sesterského webu Vyberhypoteky.cz i hypoteční úvěr, apod.

Finanční instituce, nejen banky, klienty přímo atakují seznamem nových a nových marketingových pojmů, kterým kolikrát nerozumí ani odborník, množstvím krátkodobých akcí a slev. Na portálu Vyberbanky.cz vám vycházíme vstříc a najdete zde jen to nejpodstatnější. No, a pokud to náhodou nenajdete, napište nám a my vám odpovíme.

Pamatujte, že stejně jako u hypoték není nejdůležitější úrok, i například účet zdarma není nejlevnější!

Pomůžeme vám například zajistit spořící účet s úrokem 2,55 %, termínovaný účet s výpovědí 3 měsíce za 3,07 %, nebo hypotéku od 1,78 %.

V rámci zkvalitňování služeb nabízí portál Vyberbanky.cz nejen přehled aktuálních sazeb úrokových lístků, ale také zde najdete tématické články, krátké zprávy, a v neposlední řadě i žebříček českých bank tak, jak jsou s nimi spokojení jejich klienti. Web VyberBanky.cz naleznete i na Facebooku www.facebook.com/vyberbanky

 

Radim Fichtner
Hypoteční a finanční specialista
Mobil:  +420 725 600 873
Web:     www.hypodilna.cz
e-mail:  fichtner@hypodilna.cz