Stavební spoření i úvěry ze stavebního spoření se v poslední době znovu vrací do všeobecné pozornosti a zájmu lidí, kteří buď chtějí spořit a využít státních příspěvků, nebo využít výhodného úvěru s možností nezastavovat nemovitost. Takto lze získat peníze na bydlení, jako kdybyste měli 100% hypotéku. Tu ale již nezískáte, jelikož ji banky díky doporučení ČNB neposkytují.

Stavební spoření, dobročinné akce, nebo dárek pro vaše dítě

Uzavřením smlouvy o stavebním spoření můžete nejen získat až 2 000 Kč/rok + úrok z naspořené částky, ale můžete i pomoci těm, kteří to potřebují. Zakoupením e-cihly podpoříte netradičním způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti – výtěžek letošní sbírky bude využit především na opravu střechy chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Při zakoupení e-cihly v minimální hodnotě 150 Kč získáte dárkovou poukázku na slevu 500 Kč, kterou můžete uplatnit při uzavření stavebního spoření u Stavební spořitelny České spořitelny (platnost od 1. 5. 2017 do 31. 12. 2017). Pro více podrobností o Akci CIHLA a stavebním spoření nás kontaktujte.


Dárek ke stavebnímu spoření pro děti

VÍTE, ŽE od loňského roku se významně zlepšily podmínky pro ukončení smlouvy o stavebním spoření pro děti? Nově je možné smlouvu ukončit i bez nutnosti schválení výpovědi opatrovnickým soudem. Stačí, aby se na výpovědi shodli oba rodiče a smlouva trvala více než šest let.

Pro velký úspěch prodlužujeme akci pro děti 0-15 let. Pokud svému dítěti uzavřete do 30. 6. 2017 smlouvu o stavebním spoření, získáte dárek:

 – od 0 do 3 let věku dítěte: pěnová podložka

– od 3 do 15 let věku dítěte: praktická power banka s kapacitou 6 000 mAh

Uzavřete svým dětem stavební spoření a naspořte jim peníze na snazší start do života. Vedle slíbeného dárku získáte státní příspěvek 2.000 Kč za každý rok spoření a také úroky z naspořené částky. Celkem vám nabízíme zhodnocení vašich vkladů až 3,4 % ročně.

(na základě informací SSČS a PORTUS Praha (Akce Cihla))


 

Mám zájem využít akce CIHLA
Mám zájem o dárek pro dítě