Americká hypotéka

Zapomeňte na nevýhodné spotřebitelské úvěry s vysokým úrokem. Peníze z americké hypotéky můžete použít na cokoli: refinancování, své podnikání nebo třeba na nákup nového auta.

Hlavní výhody americké hypotéky

Kontaktujte nás hned teď

Postaráme se, abyste získali tu nejvýhodnější americkou hypotéku na trhu. Napište nám, o jakou částku máte zájem, a my s vámi telefonicky či e-mailem probereme další podrobnosti.

Co je americká hypotéka?

Americká hypotéka jak už název napovídá vznikla ve Spojených státech amerických (USA), v České republice však zatím moc rozšířena není. Jednoduchost spočívá v tom, že finance si můžete půjčit na cokoli, ale bohužel musíte také něco zastavit.

Americká hypotéka je neúčelová hypotéka a  má hned několik výhod. Splatnost americké hypotéky je až 30 let, můžeme dostat až 90 % hodnoty z nemovitosti, kterou ručíme. Splátky jsou měsíční, mimořádné splátky po ukončení fixního úrokového období můžeme uhradit bez sankcí. U peněžního ústavu, u kterého žádáme o americkou hypotéku, musíme mít účet.

K vyřízení americké žádosti je nutno doložit: občanský průkaz a řidičský průkaz nebo pas, úřední odhad nemovitosti kterou ručíme, pojištění nemovitosti, nabývací titul nemovitosti a samozřejmě výpis z katastru nemovitostí.

V případě, že žádáme o americkou hypotéku, musíme mít minimální měsíční příjem nad 10 000 Kč; minimální částka, která se poskytuje na americkou hypotéku, je 250 000 Kč; věk 18 let; pevnou telefonní linku do zaměstnání a samozřejmě podání žádosti. Pokud se jedná o společné jmění manželů (SJM), musí žádat o americkou hypotéku oba manželé.

Máte nezodpovězené otázky?
Napište nám a ptejte se.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů této služby.
%d blogerům se to líbí: