Hypotéka bez příjmů

Je velmi časté, že klient nemá dostatečně velký příjem (nebo jej bance nechce přiznat), aby mu banka poskytla hypoteční úvěr. Právě proto vznikl tento produkt, který Vám umožní si půjčit na nemovitost pouze na čestné prohlášení. Je však třeba počítat s tím, že se Vám hypotéka značně prodraží.

Jedná se o klasický hypoteční úvěr s tím rozdílem, že bance nemusíte prokazovat Vaše oficiální příjmy. Nutné je však dokázat, že jste schopni tento úvěr splácet. 

Komu je produkt určen?

Tento typ hypotéky přijde vhod hlavně klientům, kteří nemají stálý příjem, nechtějí dokazovat výši svého příjmu či mají nové zaměstnání, které jim zatím neumožňuje dlouhodobě prokázat svůj příjem. Dále by tuto službu mohli využít podnikatelé, kteří sice jsou dostatečně bonitní a hypoteční úvěr si mohou dovolit, avšak kvůli optimalizaci daňového přiznání nemají dostatečně velké příjmy na poskytnutí hypotéky. Další skupinou, pro kterou je typ hypotéky bez doložení příjmu zajímavý jsou ženy na mateřské dovolené a osoby, které si nepřejí bance sdělovat hodnotu svého majetku.

Úroková sazba u hypotéky bez doložení příjmů

Úroková sazba bývá samozřejmě vyšší než u standardního hypotečního úvěru s doložením příjmu.

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení je jediný dokument, který budete muset doložit, budete-li žádat o hypotéku bez doložení příjmů. Jedná se o formulář, kterým klient bance pouze prohlašuje výši svých měsíčních příjmů bez jejich reálného prokázání.

Parametry produktu

Výhody hypotéky bez doložení příjmu:

Nevýhody hypotéky bez doložení příjmu:

Pokud se Vás tato situace týká a chcete si zjistit, jak vysokou hypotéku a za jakých podmínek můžete dostat, zavolejte nám nebo nás kontaktujte pomocí služby našeho rychlého kontaktu.

Máte nezodpovězené otázky?
Napište nám a ptejte se.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů této služby.
%d blogerům se to líbí: