Konsolidace

Konsolidace úvěrů znamená sloučení – sjednocení všech vašich úvěrů do jednoho. Tímto nový úvěrem pak budete hradit všechny své závazky. Vhodná je hlavně pro klienty, kteří již mají rozjednaných více úvěrů a nedokáží se v nich orientovat či je řádně splácet. Konsolidace úvěrů by tak pro klienta měla vnášet do jeho finanční situace a také do peněženky řád.

Jak konsolidace úvěrů funguje

Konsolidací všech vašich úvěrů v jeden vám banka poskytuje lepší orientaci ve vaší administrativě. Výhodou je také to, že měsíční splátka je nižšívýhodnější jsou i úrokové sazby. Nižší měsíční splátky je docíleno tím, že lze váš konsolidovaný úvěr podstatně prodloužit za cenu jeho většího přeplacení (z důvodu delšího splácení úvěru). Měsíční zátěž vašeho rozpočtu však bude snížena. Konsolidací úvěrů vám vzniká pouze jeden závazek bance, ve které jste si o konsolidaci zažádali.

Množství úvěrů, které chcete konsolidovat je neomezené, omezená je však výše těchto úvěrů, kterou má každá banka nastavenu dle svých parametrů.  

Konsolidace zajištěná nemovitostí

U některých bank je navíc podmínkou ke konsolidaci vašich úvěrů ručení nemovitostí. Tím se klient stává pro banku více věrohodný, a banka tak má větší garanci splacení úvěru. Oproti nezajištěné konsolidaci úvěrů nemovitostí má zajištěná konsolidace tu výhodu, že je klientovi nabídnuta ještě nižší úroková sazba.

Výhody konsolidace úvěrů:

Potřebné doklady ke konsolidaci úvěrů:

Pro konzultaci a informace o možnostech a následné výši ušetřených peněz nám zavolejte nebo nás kontaktujte pomocí rychlého kontaktu.

Máte nezodpovězené otázky?
Napište nám a ptejte se.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů této služby.
%d blogerům se to líbí: