O nás

Hypodílna je značka, která pouze částečné vyjádřuje naše možnosti.

Pro své klienti zprostředkováváme kromě hypoték i úvěry, pojištění a zajímavé finanční plánování. To se týká nejen vás, ale i vašich dětí a vnoučat, kterým byste měli pomoci se vstupem do života bez stresu a obavy, zda se “uživí”.

Chcete-li jim pomoci, napište nám.

#
Co ode mne získáte?
#
Osobní přístup

Nejsem automat, ale člověk, který dokáže kombinovat a také s vámi o vašich potřebách mluví.

#
Znalosti a praxi

Ve financích, pojištění  a investicích se pohybujeme mnoho let. To nám pomohlo ke znalostem, jak problém řešit jinak, než je na viditelných podmínkách.

#
Finanční plán

Jedná se o plán, který vám pomůže zjistit, jak hospodaříte, a jak můžete hospodařit lépe.

#
Pomoc kdykoliv

Pro naše klienty zajišťujeme celkové služby a nejen uzavřít smlouvu a zmizet. Vše souvisí se vším a v případě financí správná kombinace šetří peníze.

#

Radim Fichtner

Vlastník Hypodílny a Relitydílny. Mám 16 leté zkušenosti ve finančně pojišťovnickém poradenství a realitách. Nebojím se sestavit nestandardní řešení, které pomohou mým klientů k úspěchu a bydlení. 

Znáte někoho kdo potřebuje hypotéku?
NEČEKEJTE, OZVĚTE SE
Z každého obchodu dáváme peníze na dobré účely
#

Levhart obláčkový

Na počátku roku 2018 jsme společně s rodinou Novotných adoptovali v ZOO Praha Levharta obláčkového  . Stejně jako další zvířata adoptujeme za peníze, které získáme z obchodů (provizí). Klienti se k nám mohou i připojit a v případě, že chtějí adoptovat přesně dané zvíře, tak jim na něj přidáme.

#

Lemur kata

LEMUŘI sice trochu připomínají krížence mezi kočkou, psem a veverkou, jsou to však poloopice. Žijí výhradně na Madagaskaru a některých přilehlých ostrovech. Lemur kata  ze ZOO Praha byl adoptován v letech 2017-2018 a více se dozvíte o adopci na ADOPCE a SPONZORSTVÍ

#

Akce CIHLA

Akce CIHLA je již od roku 2000 charitativní sbírka prostředků za účelem pomoci lidem s mentálním postižením. Základem akce je koupě cihly. Tu může na místě pomalovat a zanechat na zdi sestavené z cihel dárců na místě prodejního místa. Více najdete zde: AKCE CIHLA

Zkušenosti našich klientů
#
Tomáš Kopecký (31 let)
IT projektant, Praha
Hypotéka, pojištění

Radim nám pomohl s hypotékou, když nás vyhodili z banky, protože to prý nejde. Radim však řešení našel, vyjednal podmínky a my se mohli nastěhovat do nového bytu.

#
Jaroslav Novotný (34 let)
řidič MHD, Praha
refinancování, pojištění

V Hypodílně jsme se dozvěděli informace nejen k úvěru, ale také o tom, jak se zabezpečit proti různým nebezpečím. Proto jsme si nechali vypracovat životní pojiště pro případ, kdyby se jednomu z nás něco stalo. Při kontrole naší aktuální pojistky auta nám zajistil slevu a doporučil ji uzavřít u jiné pojišťovny. To nám zajistilo levnější pojistku.

Naši partneři
#

#

#

#