Léčba chřipky v Itálii? Bez pojištění devět tisíc. Zlomená noha v Řecku? 375 tisíc. Ve Francii? Sto tisíc. Netřeba ale strašit. Bez cestovního pojištění se do ciziny vydá málokdo. Co všechno ale jde pojistit?

Cestovní pojištění může krýt řadu rizik, která mohou cestovatele potkat v zahraničí. V nejjednodušší verzi cestovní pojištění kryje léčebné výlohy a asistenční služby. Jen některé pojišťovny do základních rizik u cestovního pojištění řadí i pojištění úrazu a odpovědnosti. Standardně je ale možné u většiny pojišťoven všechna tato rizika, jakož i připojištění zavazadel či rizikových sportů, speciálně připojistit. Pojistné u cestovního pojištění souvisí s výší sjednaných pojistných limitů pro jednotlivá rizika a s místem, kde se pojištěný bude pohybovat. Cestovní pojištění poskytují všechny tuzemské komerční pojišťovny a lze jej sjednat i přes speciální internetové porovnávače pojistných produktů. Cestovní pojištění lze často také pořídit za výhodnější cenu k platební kartě či u zdravotní pojišťovny.

Pokud se chystáte na zimní dovolenou do zahraničí, rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Hypodílna přichází se zajímavou akcí, která souvisí právě s cestovním pojištěním.

Proč zvolit cestovní pojištění u Hypodílny:

  • Sjednání během několika minut online
  • Možnost výběru ze tří variant cestovního pojištění s možností až neomezeného krytí
  • Získejte slevu až 50 %

Co nabízíme:

  • automaticky pojištěná rizika spojená s rekreačním provozováním běžných sportů a připojištění rizikových i extrémních sportovních aktivit (např. alpinismus, horolezectví, atd.)
  • pojištění zavazadel a připojištění sportovního vybavení a dalších osobních věcí (počítač, mobil, apod.)

Uzavřete-li u nás cestovní pojištění jako PRVNÍ, získáte od nás dárek v podobě krásných teplých rukavic na zimu!

Tato MIMOŘÁDNÁ AKCE trvá pouze do konce letošního roku, proto neváhejte a kontaktujte naši HYPODÍLNU.

V případě, že potřebujete sjednat cestovní pojištění urgentně, můžete rovnou zaslat našemu specialistovi vyplněné podklady, které jsou dostupné zde.


Nevíte si rady s cestovním pojištěním? Je něco, co byste o cestovním pojištění potřebovali vědět? Chcete se o cestovním pojištění dozvědět víc? Pak neváhejte a obraťte se na náš tým odborných poradců, kteří všechny vaše dotazy pružně zodpoví.

 

Veronika Jíšová
Manažerka
Mobil:    +420 739 000 283
E-mail:  jisova@hypodilna.cz